WMF6P33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P33K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF6P33K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: WMF6P33K-F.pdf
  • Mezua
WMF6P33K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF6P33K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5242 pcs Datuen fitxa WMF6P33K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.748" Dia x 2.000" L (19.00mm x 50.80mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose