WMF6P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF6P22K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF6P22K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
Fitxak: WMF6P22K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
WMF6P22K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF6P22K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17192 pcs Datuen fitxa WMF6P22K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.720" Dia x 1.626" L (18.30mm x 41.30mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 338-4193
WMF6P22K-F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 250V 630V Polyester Axial kapazitantzia 0.22µF