THAS103M020AD0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS103M020AD0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS103M020AD0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 10000 20V
Fitxak: THAS103M020AD0C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
THAS103M020AD0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS103M020AD0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 10000 20V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5532 pcs Datuen fitxa THAS103M020AD0C.pdf
Tentsioaren balioa 20V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.85A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 10000µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose