THAS101M450AC1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS101M450AC1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS101M450AC1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 100 450V
Fitxak: THAS101M450AC1C.pdf
  • Mezua
THAS101M450AC1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS101M450AC1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 100 450V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4790 pcs Datuen fitxa THAS101M450AC1C.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.19A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.45 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.45 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose