THA131M350AB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA131M350AB1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THA131M350AB1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 130 350V
Fitxak: THA131M350AB1C.pdf
  • Mezua
THA131M350AB1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THA131M350AB1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 130 350V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5724 pcs Datuen fitxa THA131M350AB1C.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.807" L x 0.953" W (45.90mm x 24.20mm)
Series THA Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 900mA @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.78 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 130µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.78 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 130µF eskaerak General Purpose