THA131M350AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THA131M350AB0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THA131M350AB0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 130UF 20% 350V T/H
Fitxak: THA131M350AB0C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
THA131M350AB0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THA131M350AB0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 130UF 20% 350V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5641 pcs Datuen fitxa THA131M350AB0C.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.807" L x 0.953" W (45.90mm x 24.20mm)
Series THA Ripple Current @ maiztasuna baxua 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 900mA @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.78 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 130µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 1.78 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 130µF