SS220M035ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS220M035ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS220M035ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: SS220M035ST.pdf
  • Mezua
SS220M035STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS220M035ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5488 pcs Datuen fitxa SS220M035ST.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SS Ripple Current @ maiztasuna baxua 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 65.55mA @ 1kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7.24 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.24 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose