SS22D07G3NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS22D07G3NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20000 pcs
  • Mezua
SS22D07G3NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS22D07G3NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH SLIDE Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 255250 pcs Datuen fitxa
Series SS, COMAX Beste izenak HASS0169
SS-22D07-G 3 NS
SS-22D07-G3NS
Deskribapen zehatza Slide Switch
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SS22D0205G2LT
SS22D0205G2LT
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH SLIDE
Stockean: 200831 pcs
Deskarga:
RFQ
SS220M035ST
SS220M035ST
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL