SN010M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN010M100ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN010M100ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: SN010M100ST.pdf
  • Mezua
SN010M100STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN010M100ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5437 pcs Datuen fitxa SN010M100ST.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SN Ripple Current @ maiztasuna baxua 21mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 132.7 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.7 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1µF