SN010M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN010M050ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN010M050ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: SN010M050ST.pdf
  • Mezua
SN010M050STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN010M050ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3373 pcs Datuen fitxa SN010M050ST.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SN Ripple Current @ maiztasuna baxua 17mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 159.24 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 159.24 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1µF