SH010M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH010M100ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SH010M100ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: SH010M100ST.pdf
  • Mezua
SH010M100STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SH010M100ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2790 pcs Datuen fitxa SH010M100ST.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SH Ripple Current @ maiztasuna baxua 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 132.63 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.63 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose