SH010M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH010M050ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SH010M050ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: SH010M050ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
SH010M050STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SH010M050ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198786 pcs Datuen fitxa SH010M050ST.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SH Ripple Current @ maiztasuna baxua 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 16.8mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 338-4406
SH010M050ST-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 159.15 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 159.15 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF