MPXQS33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPXQS33K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD
Fitxak: MPXQS33K.pdf
  • Mezua
MPXQS33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPXQS33K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5497 pcs Datuen fitxa MPXQS33K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Series MPX
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.033µF eskaerak EMI, RFI Suppression