MPXQP68K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPXQP68K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD
Fitxak: MPXQP68K.pdf
  • Mezua
MPXQP68Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPXQP68K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 275VAC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4483 pcs Datuen fitxa MPXQP68K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Series MPX
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.68µF eskaerak EMI, RFI Suppression