MMP4S22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4S22K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP4S22K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL
Fitxak: MMP4S22K-F.pdf
  • Mezua
MMP4S22K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP4S22K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3817 pcs Datuen fitxa MMP4S22K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.354" W, 0.197" T x 0.669" L (9.00mm, 5.00mm x 17.00mm) Series MMP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Long Life
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak General Purpose