MMP4P15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4P15K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP4P15K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: MMP4P15K-F.pdf
  • Mezua
MMP4P15K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP4P15K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3303 pcs Datuen fitxa MMP4P15K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.453" W, 0.256" T x 0.866" L (11.50mm, 6.50mm x 22.00mm) Series MMP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Long Life
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.15µF eskaerak General Purpose