MLP102M200EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP102M200EB1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP102M200EB1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Fitxak: MLP102M200EB1C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MLP102M200EB1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP102M200EB1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1181 pcs Datuen fitxa MLP102M200EB1C.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 158 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 158 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MLP102M200EB0C
MLP102M200EB0C
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Stockean: 1158 pcs
Deskarga: MLP102M200EB0C.pdf
RFQ
MLP111M450EK0A
MLP111M450EK0A
deskribapena: CAP ALUM 110UF 20% 450V FLATPACK