MLP102M200EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP102M200EB0A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP102M200EB0A
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK
Fitxak: MLP102M200EB0A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
MLP102M200EB0Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP102M200EB0A fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1023 pcs Datuen fitxa MLP102M200EB0A.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Beste izenak 338-1189
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 158 mOhm
Deskribapen zehatza 1000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 158 mOhm 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF