MC12FD620J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD620J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC12FD620J
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 62PF 5% 500V 1210
Fitxak: 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC12FD620Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC12FD620J fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 62PF 5% 500V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3820 pcs Datuen fitxa 1.MC12FD620J.pdf2.MC12FD620J.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series MC
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 338-1038 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 62pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 62pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MC12FD560J-F
MC12FD560J-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 56PF 5% 500V 1210
Stockean: 33227 pcs
Deskarga: MC12FD560J-F.pdf
RFQ
MC12FD620J-T
MC12FD620J-T
deskribapena: CAP MICA 62PF 5% 500V 1210
Stockean: 6846 pcs
Deskarga: MC12FD620J-T.pdf
RFQ
MC12FD620J-F
MC12FD620J-F
Deskarga: MC12FD620J-F.pdf
MC12FD620F-F
MC12FD620F-F
deskribapena: CAP MICA 62PF 1% 500V 1210
Deskarga: MC12FD620F-F.pdf
MC12FD620G-TF
MC12FD620G-TF
deskribapena: CAP MICA 62PF 2% 500V 1210
Deskarga: MC12FD620G-TF.pdf
MC12FD620J-TF
MC12FD620J-TF