MC12FD620F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FD620F-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC12FD620F-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 62PF 1% 500V 1210
Fitxak: MC12FD620F-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
MC12FD620F-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC12FD620F-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 62PF 1% 500V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24207 pcs Datuen fitxa MC12FD620F-F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series MC
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 62pF Mica Capacitor 500V 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 62pF