MC12FA221J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221J-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC12FA221J-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 220PF 5% 100V 1210
Fitxak: MC12FA221J-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
MC12FA221J-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC12FA221J-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 220PF 5% 100V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27197 pcs Datuen fitxa MC12FA221J-F.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series MC
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Beste izenak 338-1112
MC12FA221JF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 220pF