MC12FA221F-TF
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC12FA221F-TF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC12FA221F-TF
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 220PF 1% 100V 1210
Fitxak: MC12FA221F-TF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
MC12FA221F-TFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC12FA221F-TF fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 220PF 1% 100V 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46045 pcs Datuen fitxa MC12FA221F-TF.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series MC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 220pF Mica Capacitor 100V 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 220pF