LP103M063H9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP103M063H9P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP103M063H9P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Fitxak: LP103M063H9P3.pdf
  • Mezua
LP103M063H9P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP103M063H9P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5539 pcs Datuen fitxa LP103M063H9P3.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series SLP balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose