LP103M035E9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP103M035E9P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP103M035E9P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Fitxak: LP103M035E9P3.pdf
  • Mezua
LP103M035E9P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP103M035E9P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4010 pcs Datuen fitxa LP103M035E9P3.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 41 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 41 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF