DPP4S33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S33K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPP4S33K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: DPP4S33K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DPP4S33K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPP4S33K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110482 pcs Datuen fitxa DPP4S33K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Series DPP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 338-4062
DPP4S33K-F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm)
Ezaugarriak Low ESR Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF
eskaerak High Frequency, Switching
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPP50-24
DPP50-24
fabrikatzaileak: TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Stockean: 1784 pcs
Deskarga: DPP50-24.pdf
RFQ
DPP4S22K-F
DPP4S22K-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 6953 pcs
Deskarga: DPP4S22K-F.pdf
RFQ
DPP4S33K
DPP4S33K
deskribapena: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD