DPP4S22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S22K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPP4S22K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: DPP4S22K-F.pdf
  • Mezua
DPP4S22K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPP4S22K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6953 pcs Datuen fitxa DPP4S22K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Series DPP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.022µF eskaerak High Frequency, Switching