DMM2P33K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2P33K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMM2P33K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: DMM2P33K-F.pdf
  • Mezua
DMM2P33K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMM2P33K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3419 pcs Datuen fitxa DMM2P33K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Series DMM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose