DMM2P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2P22K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMM2P22K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: DMM2P22K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DMM2P22K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMM2P22K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71591 pcs Datuen fitxa DMM2P22K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Series DMM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 338-4381
DMM2P22K-F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial kapazitantzia 0.22µF