CM07FD622JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD622JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM07FD622JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 6200PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM07FD622JO3.pdf2.CM07FD622JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CM07FD622JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM07FD622JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 6200PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5523 pcs Datuen fitxa 1.CM07FD622JO3.pdf2.CM07FD622JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.780" L x 0.291" W (19.80mm x 7.40mm) Series CM07
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.870" (22.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 6200pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 6200pF