CM07FD512JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD512JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM07FD512JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 5100PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM07FD512JO3.pdf2.CM07FD512JO3.pdf
  • Mezua
CM07FD512JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM07FD512JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 5100PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5298 pcs Datuen fitxa 1.CM07FD512JO3.pdf2.CM07FD512JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.780" L x 0.280" W (19.80mm x 7.10mm) Series CM07
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.858" (21.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 5100pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 5100pF