CM07FD133FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD133FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM07FD133FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 13000PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM07FD133FO3.pdf2.CM07FD133FO3.pdf
  • Mezua
CM07FD133FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM07FD133FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 13000PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2411 pcs Datuen fitxa 1.CM07FD133FO3.pdf2.CM07FD133FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.811" L x 0.370" W (20.60mm x 9.40mm) Series CM07
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.890" (22.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.013µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.013µF