CM07FD123FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM07FD123FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM07FD123FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12000PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM07FD123FO3.pdf2.CM07FD123FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CM07FD123FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM07FD123FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12000PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2877 pcs Datuen fitxa 1.CM07FD123FO3.pdf2.CM07FD123FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.799" L x 0.358" W (20.30mm x 9.10mm) Series CM07
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.890" (22.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.012µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.012µF