CM06FD332FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD332FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM06FD332FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 500V
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CM06FD332FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM06FD332FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 500V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8590 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm) Series CM06
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 3300pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 3300pF