CM06FD272JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD272JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM06FD272JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 500V
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CM06FD272JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM06FD272JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 500V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12447 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.272" W (17.30mm x 6.90mm) Series CM06
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 2700pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 2700pF