CDV30FJ181JO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FJ181JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 180PF 5% 2000V RADIAL
Fitxak: CDV30FJ181JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
  • Mezua
CDV30FJ181JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FJ181JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 180PF 5% 2000V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6375 pcs Datuen fitxa CDV30FJ181JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 2kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.770" L x 0.250" W (19.60mm x 6.40mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.438" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.858" (21.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 180pF Mica Capacitor 2kV Radial kapazitantzia 180pF