CDV30FJ181FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FJ181FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FJ181FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
CDV30FJ181FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FJ181FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4928 pcs Datuen fitxa CDV30FJ181FO3.pdf
Tentsioaren balioa 2kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.858" (21.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 180pF Mica Capacitor 2kV Radial kapazitantzia 180pF