CDV30FF682JO3F
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FF682JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 6800PF 5% 1000V RADIAL
Fitxak: CDV30FF682JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
CDV30FF682JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FF682JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 6800PF 5% 1000V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3169 pcs Datuen fitxa CDV30FF682JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.800" L x 0.360" W (20.30mm x 9.10mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.438" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.890" (22.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 6800pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 6800pF