CDV30FF682FO3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV30FF682FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena MICA
Fitxak: CDV30FF682FO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
7 pcs
  • Mezua
CDV30FF682FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV30FF682FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2510 pcs Datuen fitxa CDV30FF682FO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.799" L x 0.358" W (20.30mm x 9.10mm) Series CDV30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.890" (22.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 6800pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 6800pF