CDV19FF911JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF911JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF911JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 910PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV19FF911JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDV19FF911JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF911JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 910PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 27184 pcs Datuen fitxa CDV19FF911JO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 910pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 910pF