CDV19FF681JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF681JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF681JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV19FF681JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CDV19FF681JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF681JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 680PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18648 pcs Datuen fitxa CDV19FF681JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.661" L x 0.220" W (16.80mm x 5.60mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3153
CDV19FF681J03F
CDV19FF681JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 680pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 680pF