CDV19FF431JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF431JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF431JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 430PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV19FF431JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CDV19FF431JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF431JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 430PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 38850 pcs Datuen fitxa CDV19FF431JO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa - Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CDV19FF431J03 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 430pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 430pF