CDV19FF392JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF392JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF392JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 3900PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV19FF392JO3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDV19FF392JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF392JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 3900PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7962 pcs Datuen fitxa CDV19FF392JO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.740" L x 0.420" W (18.80mm x 10.70mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.610" (15.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 3900pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 3900pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CDV19FF392FO3F
CDV19FF392FO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: MICA
Stockean: 5808 pcs
Deskarga: CDV19FF392FO3F.pdf
RFQ
CDV19FF392JO3F
CDV19FF392JO3F
deskribapena: CAP MICA 3900PF 5% 1000V RADIAL