CDV19FF272JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF272JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF272JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 2700PF 5% 1000V RADIAL
Fitxak: CDV19FF272JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CDV19FF272JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF272JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 2700PF 5% 1000V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8579 pcs Datuen fitxa CDV19FF272JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.700" L x 0.340" W (17.80mm x 8.60mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.344" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 2700pF Mica Capacitor 1kV Radial kapazitantzia 2700pF