CDV19FF272JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF272JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDV19FF272JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL
Fitxak: CDV19FF272JO3.pdf
RoHs egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CDV19FF272JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDV19FF272JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Eska ezazu inbentarioaren egiaztapena / RoHS ez betetzea
Kopurua eskuragarri 11912 pcs Datuen fitxa CDV19FF272JO3.pdf
Tentsioaren balioa 1kV tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm) Series CDV19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3144
CDV19FF272JO3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Request inventory verification / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 2700pF Mica Capacitor 1kV Radial
kapazitantzia 2700pF