CD5EC560GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC560GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5EC560GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 56PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD5EC560GO3F.pdf
  • Mezua
CD5EC560GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5EC560GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 56PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24050 pcs Datuen fitxa CD5EC560GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.150" W (6.90mm x 3.80mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD5EC560G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 56pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 56pF