CD5EC510JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC510JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD5EC510JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 51PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD5EC510JO3F.pdf
  • Mezua
CD5EC510JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD5EC510JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 51PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48379 pcs Datuen fitxa CD5EC510JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.142" W (6.90mm x 3.60mm) Series CD5
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3074
CD5EC510J03F
CD5EC510JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 51pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 51pF