CD4FC751GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC751GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4FC751GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD4FC751GO3F.pdf
  • Mezua
CD4FC751GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4FC751GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6044 pcs Datuen fitxa CD4FC751GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD4FC751G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm) Ezaugarriak RF, High Frequency
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 750pF