CD4FC681JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FC681JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4FC681JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD4FC681JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD4FC681JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4FC681JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7337 pcs Datuen fitxa CD4FC681JO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.311" (7.90mm)
Ezaugarriak RF, High Frequency Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 680pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 680pF