CD4ED220DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4ED220DO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4ED220DO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 22PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CD4ED220DO3F.pdf
  • Mezua
CD4ED220DO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4ED220DO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 22PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10888 pcs Datuen fitxa CD4ED220DO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD4ED220D03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm) Ezaugarriak RF, High Frequency
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 22pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 22pF