CD4ED220DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4ED220DO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD4ED220DO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 22PF 0.5PF 500V RADIAL
Fitxak: CD4ED220DO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD4ED220DO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD4ED220DO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 22PF 0.5PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12867 pcs Datuen fitxa CD4ED220DO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.5pF
Tamaina / dimentsioa 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Series CD4
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.60mm)
Ezaugarriak RF, High Frequency Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 22pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 22pF